Producenci

Logo Izolbet

Izolbet


Firma IZOLBET jest renomowanym producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej, styropianu i pap.

IZOLBETFirma IZOLBET rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku w miejscowości Golanki Górne k/Płocka. Obecnie IZOLBET jest prywatną Firmą rodzinną Kazimierza, Roberta i Marcina Majchrzaków z Gostynina.

Firma od początku swojej działalności produkuje materiały hydroizolacyjne o nazwie handlowej IZOLBET®, stosowanych w budownictwie - jest obecnie liderem rynku w tym segmencie. Posiada w swojej ofercie produkty na bazie rozpuszczalników organicznych oraz ekologiczne na bazie wody, do hydroizolacji betonów i tynków, konserwacji i przyklejania pap oraz smołę i lepiki na gorąco.

W ciągu 16 lat działalności Firma zbudowała ogromną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju. IZOLBET posiada ponad 150 własnych jednostek transportowych (powyżej 3,5 tony), co pod względem logistycznym stawia ją na uprzywilejowanej pozycji. Więcej informacji o naszym transporcie znajdziesz tutaj.

W 2003 roku Firma IZOLBET wybudowała zakład produkcyjny w Gostyninie i z dużym powodzeniem wprowadziła na rynek chemię budowlaną. Szeroka oferta tych produktów zawiera kleje do glazury, terakoty i gresu, zaprawy budowlane, systemy dociepleń budynków na bazie styropianu i wełny mineralnej oraz gamę produktów gipsowych.

W 2004 roku IZOLBET wprowadziła na rynek zaprawy do klinkieru, zaprawy cienkowarstwowe do betonu komórkowego i silikatu oraz tynki mineralne.

W 2005 roku w ofercie handlowej znalazły się tynki akrylowe. Uruchomiono nowy zakład produkcji styropianu.

W 2006 roku rozpoczęto produkcję silikatowych tynków i podkładów tynkarskich.

W 2007 roku uruchomiono zakład produkcyjny w Kleszczowie k/Bełchatowa zajmujący się produkcją suchych zapraw i styropianu.

W 2008 roku otwarto kolejny zakład produkcyjny o podobnym profilu, tym razem w Chmielowie k/ Tarnobrzega.

Wiosną 2009 roku uruchomiono zakład produkcji suchych zapraw, klejów i styropianu w Budzyniu. Ofertę firmy wzbogaciły nowe produkty - tynki mozaikowe oraz styropian hydrofobowy produkowany w technologii agregatowej. W grudniu 2009 IZOLBET dokonała zakupu renomowanego producenta pap - firmy POLINOVA Sp. z o. o.

W 2010 roku ruszyła produkcja pap pod marką POLINOVA - IZOLBET. W maju oferta wzbogaca się o nowy produkt - impregnat do drewna budowlanego.

Oprócz marki własnej IZOLBET, konfekcjonuje produkty dla tak znanych marek handlowych, jak PSB i PATIO. Firma zatrudnia ponad 400 pracowników.

Bardzo dobra jakość oferowanych produktów, solidność, terminowość, a w szczególności zadowolenie klienta, to dewiza Firmy IZOLBET. Systematycznie rosnąca sprzedaż styropianu to następny sukces, który pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Właściciele Firmy IZOLBET nie spoczęli na laurach. W fazie projektów są kolejne procesy inwestycyjne.

Inspiracje

Trwa ładowanie...