Producenci

Logo Franspol

Franspol

Franspol rozpoczął działalność w 1992 roku od produkcji gładzi i gipsów szpachlowych. Niezawodność oraz wysoka jakość oferowanych wyrobów szybko zyskały uznanie klientów. Dzięki wiedzy, pasji i ciężkiej pracy jesteśmy w czołówce najbardziej cenionych producentów chemii budowlanej w Polsce.

W ofercie Franspolu znajduje się kilkadziesiąt produktów. Nasze sztandarowe wyroby to wielokrotni zwycięzcy prestiżowych nagród branżowych. Możemy pochwalić się certyfikatami jakości ISO 9001:2000 oraz środowiska 14001:2004, Certyfikatem Jakości HIT, Certyfikatem Jakości WSBJ, tytułami Gazela Biznesu, Przedsiębiorstwo FAIR PLAY i FILAR BIZNESU, a także licznymi dyplomami zdobytymi na międzynarodowych targach budowlanych.

Nasze produkty wytwarzamy w trzech nowoczesnych, zautomatyzowanych fabrykach w Koninie, Połańcu i Sławnie, wykorzystując głównie surowce krajowe. Wyroby Franspolu cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, gdzie można je znaleźć w ponad tysiącu placówek oraz za granicą. Stosowanie nowych technologii, ciągłe badania nad jakością produktów oraz podnoszenie kwalifikacji zatrudnionych specjalistów przynoszą wymierne korzyści rynkowe i pozwalają nam z roku na rok zwiększać obroty.

W wyniku dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa powstała Grupa Franspol. Powiększył się zakres działalności firmy, a oferta produktowa jest ciągle poszerzana. Inwestujemy w nowe, coraz skuteczniejsze technologie oraz rozwiązania gwarantujące ciągły wzrost jakości a przez to atrakcyjności naszych wyrobów.

Inspiracje

Trwa ładowanie...